Instruktorzy

Anna Pilichiewicz

Jestem założycielką Centrum Edukacji i Rozwoju Edurado. Miejsce to powstało z myślą o moich dzieciach. Odkąd pamiętam, fascynowała mnie siła i możliwości ludzkiego umysłu, ale równocześnie miałam poczucie, że szkolne metody, które znałam, nie pozwalają na wykorzystanie w pełni jego potencjału. Gdy zostałam mamą moja fascynacja nabrała nowego wymiaru. Chciałam wesprzeć swoje dzieci w ich rozwoju i podtrzymać ich naturalną ciekawość świata. Na arytmetykę mentalną natknęłam się zupełnie przypadkowo, ale od razu metoda ta skradła moje serce. Zaczęłam edukować się w tym kierunku, aby później przekazać wiedzę moim dzieciom. W tym czasie ukończyłam również studia na kierunku Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna, co uzupełniło moje wcześniejsze przygotowanie pedagogiczne. Wykształcenie i moja nowa pasja stworzyły więc idealną kompozycję, która stała się motywacją do rozpoczęcia działalności edukacyjnej. Małymi krokami zaczęłam budować swoją markę i zyskiwać zaufanie coraz większego grona rodziców. Z czasem zainteresowanie moimi zajęciami wzrosło do tego stopnia, że postanowiłam stworzyć zespół, który wesprze mnie w działaniach. Tak narodziło się Edurado. Moje czwarte dziecko, o które dbam tak, jak o pozostałą trójkę. Współpracę ze wspaniałymi ludźmi i kocham to, co robię. Od 2017 roku, kiedy to rozpoczęła się moja przygoda z arytmetyka mentalną, nieprzerwanie poszukuję nowych sposobów skutecznego wsparcia dziecięcego rozwoju. W międzyczasie opracowałam również kurs dla seniorów. Projekt ten ma dla mnie szczególne znaczenie, ponieważ powstał w hołdzie moim dziadkom, którzy u kresu swojego życia borykali się z demencją i chorobą Alzheimera. W każdym z programów można odnaleźć cząstkę mnie. Każdy ma swoją historię i głębsze znaczenie, bo Edurado tworzą ludzie. Zapoznajcie się z nimi.

Natalia Skrobek

Natalia to osoba pełna pasji i optymizmu. Po ukończeniu studiów pedagogicznych na Uniwersytecie Wrocławskim, związała się ze szkoła podstawową, lecz swe doświadczenie zdobywała również w placówce wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży, gdzie pomagała tym, którzy potrzebowali dodatkowej troski i uwagi. Była też wsparciem dla dzieci z autyzmem w przedszkolu terapeutycznym. Wciąż się rozwija i doskonali swój warsz biorąc udział w wielu kursach i szkoleniach, aby być na bieżąco z najnowszymi metodami nauczania i nowymi trendami w edukacji. To sprawia, że jest nie tylko kompetentną, ale także inspirującą nauczycielką. W wolnych chwilach Natalia poświęca się swoim pasjom. Kocha czytać książki i oglądać filmy. Jeździ na rowerze, eksplorując piękno natury i odkrywając nowe miejsca, ale to fotografia jest jej ulubionym hobby. Robi zdjęcia wszystkiemu i wszystkim, bo widzi piękno w najdrobniejszych nawet szczegółach.

Marcelina Nurek

Marcelina to osoba, którą z łatwością rozpoznasz po jej promiennym uśmiechu i pozytywnym podejściu do życia. Jest absolwentką Uniwersytetu Humanistycznego-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie, a obecnie kontynuuje swoją naukę, pracując nad uzyskaniem tytułu magistra na Uniwersytecie Wrocławskim. Jej pasją jest praca z ludźmi, zwłaszcza tymi najmłodszymi. Jest nie tylko kreatywna, ale także empatyczna i komunikatywna, co sprawia, że nawiązuje głębokie i wartościowe relacje z innymi. Marcelina ma bogate doświadczenie w pracy z dziećmi, zarówno indywidualnej, jak i w grupach. Preferuje aktywne i twórcze metody nauczania, które stymulują rozwój intelektualny i emocjonalny dzieci. Dla niej edukacja to nie tylko praca, to prawdziwa pasja.

Marcelina ma także wiele różnych zainteresowań. Fascynuje ją psychologia, co pomaga jej lepiej zrozumieć ludzka naturę i jeszcze skuteczniej pomagać dzieciom w ich rozwoju. Jest miłośniczką literatury, zawsze gotową do dzielenia się swoją wiedzą. Uwielbia też taniec, który stanowi dla niej odskocznie od codzienności i daje ogrom satysfakcji.

Marcelina to osoba o wielu talentach i sercu pełnym empatii. Jej pozytywny wpływ na otaczający ją świat jest nieoceniony, a jej zamiłowanie do nauki i pracy z dziećmi sprawia, że edukacja nabiera nowego wymiaru.